bielizna merino thermowave
|

Thermowave – bielizna termoaktywna z wełny Merino

Thermowave to europejska marka z ponad 90-letnią tradycją i doświadczeniem. Mająca swoje korzenie na Litwie, gdzie we własnych fabrykach produkuje bieliznę termoaktywną najwyższej jakości. Firma chwali się, że w swoich fabrykach szyją nie tylko odzież z wełny merynosów, ale także tworzą przędzę.

Wszystkie produkty marki Thermowave produkowane są w Europie

Thermowave to marka idąca z duchem czasu. Dba nie tylko o doskonałą jakość swoich produktów, ale także o zrównoważoną produkcję. Do produkcji wykorzystują certyfikowane, wysokiej jakości materiały. Wełna merynosów pozyskiwana jest ze sprawdzonych hodowli z Australii i Nowej Zelandii, a materiały syntetyczne często pozyskiwane są z recyklingu.

Odzież konstruowana jest przez zespół wykwalifikowanych osób, które nieustannie testują nowe sposoby krojenia czy szycia. Dzięki temu odzież Thermowave jest przewiewna, wygodna, wytrzymała i długotrwała. 

W ofercie marki Thermowave można znaleźć bieliznę termoaktywną wykonaną w różnych technologiach i z różnych materiałów. Różne kolekcje mają różną gramaturę materiału, a więc dedykowane są na różne warunki pogodowe, do różnych aktywności. 

Bielizna termoaktywna 100% Merino

Modele odzieży termoaktywnej Thermowave z 100% wełny Merino

Dla miłośników wełny merynosów zostały stworzone kolekcje 100% merino. Wełna merynosów doskonale izoluje ciepło, ma właściwości bakteriobójcze oraz szybkoschnące. W ofercie znajduje się m.in. kolekcja Thermowave Merino Warm o gramaturze 180 GSM. Odzież Thermowave Merino Warm doskonale sprawdzi się podczas chłodnych dni. Jest to kolekcja idealnie balansująca wagę materiału z właściwościami cieplnymi. 

merino thermowave

Odzież z domieszką wełny Merino do wysiłku o średniej i dużej intensywności

Kolejną grupą odzieży są kolekcje będące hybrydą materiałową przędzy z wełny merino z zaawansowanymi technologicznie materiałami syntetycznymi. Zachowują doskonałe właściwości izolacyjne wełny merino oraz gwarantują trwałość produktu. Syntetyki wspomagają także odprowadzanie wilgoci i zachowują swój kształt. 

Koszulka termoaktywna damska Merino Warm Active Ink Melagne

Bielizna termoaktywna z kolekcji Thermowave Merino Warm Active oraz Thermowave Merino Xtreme doskonale sprawdza się podczas wysiłku o średniej i dużej intensywności.

W cieplejsze dni lub podczas bardzo intensywnego wysiłku, jak pierwsza warstwa odzieży dobrze sprawdzi się kolekcja Thermowave Merino Warm Active o gramaturze 160 GSM. Thermowave Merino Warm Active zostało stworzone w wyniku połączenia wełny merynosów z poliestrem z recyklingu i poliamidem. Wełna merino kumuluje ciepło podczas wysiłku, poliester odprowadza wilgoć, a poliamid gwarantuje długotrwałość odzieży. Kolekcja jest wykonana z lekkiego materiału i idealnie dopasowuje się do ciała nie krępując ruchów.  

Podczas zimnych dni warto sięgnąć po bieliznę Thermowave Merino Xtreme o gramaturze 220 GSM. Jest to jedna z najpopularniejszych kolekcji Thermowave. Warstwa zewnętrzna wykonana jest w 80% z wełny merynosów. Grubszy materiał oraz właściwości wełny merynosów zapewniają odpowiednie kumulowanie ciepła w chłodne dni. Materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku i dobrze układa się na ciele. Od wewnętrznej strony odzież pokryta jest warstwą poliestrową, która szybko schnie i daje uczucie suchości podczas wysiłku. Doskonale sprawdzi się na stoku oraz podczas innych aktywności zimowych.Odzież Thermowave Merino Xtreme ma także nietuzinkowy design, który cieszy oko. 

thermowave extreme merino

Modele odzieży termoaktywnej Thermowave z domieszką wełny Merino

Marka Thermowave proponuje także odzież wykonaną z zaawansowanych technologicznie materiałów poliestrowych. Kolekcje te dedykowane są do wysiłku o bardzo wysokiej intensywności, gdy chcesz zadbać o doskonałą regulację temperatury ciała. Efekt ten uzyskiwany jest dzięki licznym kanałom, przez które odprowadzana jest wilgoć. Materiał wzbogacony jest o jony srebra, które mają właściwości bakteriobójcze i zapobiegają wydzielaniu nieprzyjemnego zapachu.   

Jeśli planujesz aktywności outdoorowe w chłodniejsze dni warto zwrócić uwagę na ofertę bielizny termoaktywnej marki Thermowave. Odzież wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz estetycznym designem. Stosunek jakości do ceny jest odpowiednio wyważony.  

Warto pamiętać, że jest to marka odpowiedzialna, wytwarzająca wszystkie produkty w Europie, dbająca o godne warunki produkcji oraz o minimalizowanie negatywnego wpływu produkcji na środowisko.  

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *