Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

plecaki Gregory

Plecaki turystyczne to niezbędne wyposażenie dla osób, które kochają ruch na świeżym powietrzu. Ich głównym atutem jest wykorzystanie innowacyjnych technologii, a także najtrwalszych materiałów, których celem jest odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Wysokiej jakości produkty, które można znaleźć w naszym sklepie internetowym to doskonała propozycja dla pasjonatów wędrówek, którym zależy na wygodzie, a także na jakości zakupionego sprzętu.

Profesjonalne plecaki trekkingowe — dlaczego warto kupować?

Plecaki to wygodny sposób na spakowanie swojego ekwipunku. Podczas pieszych wędrówek, ważna jest wygoda i swoboda ruchów. Umieszczenie całego sprzętu w plecaku turystycznym pozwoli uwolnić ręce i sprawi, że wielogodzinne wycieczki będą przyjemnością. Nasze plecaki turystyczne charakteryzują się wysoką jakością i  różnorodnością. Każdy z modeli wyposażony został w innowacyjny system nośny, który pozwala na równomierne rozłożenie ciężaru plecaka. Zdecydowanym atutem tego typu rozwiązań jest możliwość dopasowania produktu, do oczekiwań. Do turystycznych wypraw najlepiej wybierać modele o średniej pojemności od 35 do 50 litrów wyposażone w system hydracyjny, które zapewnią komfort i radość z wyprawy. Plecaki o większej pojemności będą lepszym wyborem, gdy w planach pojawia się możliwość dłuższej wyprawy górskiej z biwakowaniem pod namiotem. Wtedy oczywiste jest, że ilość rzeczy potrzebnych do przetrwania kilku dni na łonie natury, będzie większa. W związku z tym warto wybierać modele wo pojemności od 55 do 70 litrów. Każdy model plecaka dostępny w naszym sklepie, jest szczegółowo opisany, co z pewnością ułatwi dokonanie wyboru.

Dla kogo przeznaczone są plecaki trekkingowe?

Plecaki trekkingowe to specjalistyczny sprzęt przeznaczony dla osób, których pasją są częste wyprawy w góry lub biwaki. Będą idealne zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którym zależy na wygodnym przebywaniu nieraz bardzo wymagających szlaków. Zastosowanie innowacyjnych systemów sprawia, że są nie tylko wygodnym sposobem na transportowanie ekwipunku, który również znaleźć można w naszym sklepie. Tego typu sprzęt będzie doskonałym wyborem dla pasjonatów outdooru, którym zależy na jakości, komforcie i profesjonalnym wykonaniu zakupionych produktów. W zależności od podejmowanych wyzwań warto wybierać plecaki trekkingowe, których systemy i zastosowane udogodnienia, będą odpowiednie do rodzaju wypraw.

Plecaki turystyczne Gregory — dla miłośników outdooru

Gregory to amerykańska firma, która zajmuje się produkcją plecaków turystycznych. Główną cechą produktów tej marki jest smukła budowa każdego plecaka, która gwarantuje swobodę ruchów. Co ciekawe, niektóre modele zaprojektowane są specjalnie z myślą o damskiej sylwetce. Plecaki posiadają liczne kieszenie, których rozplanowanie jest dokładnie przemyślane. Wygodna główna komora gwarantuje łatwy i szybki dostęp do przechowanych w niej rzeczy, a zastosowane w niektórych modelach kieszenie, które umożliwią schowanie butelki z wodą. Wygodnym zabezpieczeniem przed deszczem, są ukryte pokrowce przeciwdeszczowe. Miłośników górskich wycieczek z pewnością zainteresują modele, w których elementem wyposażenia są pętle do mocowania kijków trekkingowych i czekana. Szczególnie polecane modele dla pasjonatów górskich wypraw i biwaków to:

Wspólnym elementem dla większości plecaków jest ich pojemność. Największe 70-litrowe plecaki trekkingowe, przeznaczone są dla wielbicieli wielodniowych wędrówek górskich. Zazwyczaj są to modele ze stelażem i możliwością dopasowania do tułowia. Mniejsze plecaki doskonale sprawdzą się na krótsze wycieczki lub wypady pod namiot. Oczywiście powyższe modele to nie jedyne plecaki tej firmy dostępne w naszym sklepie. Przed dokonaniem wyboru warto sprawdzić inne dostępne modele, które mogą okazać się równie interesujące  

End of content

End of content