Sklep » Sprzęt turystyczny » Stuptuty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Stuptuty można także znaleźć pod nazwą ochraniaczy turystycznych. Chronią dolną część nogawki oraz buty przed przedostawaniem się wody czy śniegu. Dzięki temu poruszanie się w wymagających warunkach pogodowych jest dużo przyjemniejsze.  

Stuptuty są lekkie i niewielkich rozmiarów. To niezbędna część ekwipunku każdej osoby wybierającej się w góry w okresie od późnej jesieni od wczesnej wiosny. Szczególnie docenisz je podczas zimowych trekkingów. 

W ofercie sklepu e-halny.pl znajdziesz stuptuty m.in. takich marek jak Naturehike, Volven. W zależności od modelu stuptuty mogą się różnić sposobem mocowania i zapinania, zastosowanym materiałem czy rozmiarem. Wybór odpowiedniego modelu będzie zależała od planowanych aktywności outdoorowych. Większość modeli ochraniaczy turystycznych wykonana jest z trwałych i wodoodpornych materiałów. Jeśli szukasz modelu na bardziej wymagające trekkingi zwróć uwagę na to czy posiada on technologię Gore-Tex, która gwarantuje nie tylko wodoodporność ale także oddychalność stuptutów.

End of content

End of content