Naturehike – co to za firma?
|

Naturehike – lekki i wytrzymały sprzęt turystyczny

Coraz bardziej naturalnym staje się fakt, że większość sprzętu turystycznego jest produkowanego w Chinach. Fabryki w Chinach podsiadaj zaawansowany technologicznie sprzęt do produkcji i mogą pozwolić sobie na szerokie badania produkowanego sprzętu. Efektem tego może być wysokiej jakości produkt w atrakcyjnej cenie. Nikogo nie powinno zatem dziwić, że to właśnie w Chinach w 2005r. powstała firma Naturehike, produkująca wysokiej jakości sprzęt turystyczny. Chińska fabryka postanowiła wypromować swoja własną markę Naturehike i skupić się na ulepszaniu własnych produktów zamiast na produkowaniu sprzętu na cudze zlecenie.   

Misją marki jest tworzenie lekkiego oraz wysokiej jakości sprzętu outdoorowego.  Wszystko po to, aby podnieść poziom komfortu miłośników trekkingu, wspinaczki, backpakingu i biwakowania. Sprzęt turystyczny od Naturehike jest nie tylko lekki i wytrzymały, ale także łączy estetykę wykonania z niską ceną.

Firma Naturhike chwali się przywiązywaniem dużej wagi do testowania tworzonych produktów. Każdy nowy sprzęt zostaje poddany badaniom nie tylko laboratoryjnym, ale przede wszystkim jest testowany w terenie. Produkowany sprzęt jest nieustannie ulepszany pod wpływem opinii przesyłanych przez użytkowników.  

Czym jeszcze wyróżnia się firma Naturehike?

Zdecydowanie szerokim asortymentem sprzętu turystycznego oraz nowoczesnym, estetycznym projektem. Niska cena i waga, dobre materiały oraz nowoczesny projekt – to cechy charakteryzujące sprzęt turystyczny proponowany przez firmę Naturehike.

Szczególną popularnością i dobrą opinią użytkowników cieszą się namioty, maty oraz śpiwory od Naturehike. Jest to niezbędnik każdego miłośnika długich trekkingów i biwakowania. Całość można uzupełnić o dodatkowy sprzęt. W ofercie znajdziemy m.in. kije trekkingowe, plecaki czy naczynia turystyczne.   

W ofercie sklepu internetowego e-Halny.pl znajdziesz szeroki asortyment sprzętu turystycznego do firmy Naturehike. Dlaczego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie sprzętu turystycznego własnej tej marki?

Odpowiedź jest prosta. W 2018r. podczas przygotowań do pierwszego, kilkudniowego trekkingu po Gruzji, pojawiła się u nas potrzeba znalezienia namiotu, który będzie lekki, wytrzymały i zapewni komfortowy nocleg dwóm osobom. Z odpowiedzią przyszły pozytywne opinie użytkowników namiotu Naturehike Cloud Up 2, który na każdym z forów internetowych był najczęściej polecanym wyborem.  Namiot Naturehike Cloud Up 2 sprawdził się także podczas naszego trekkingu po gruzińskiej Swanetti w drodze z Mestii do Ushguli.

Jesteśmy jedną z pierwszych firm, które zdecydowały się na sprowadzanie do Polski namiotów firmy Naturehike. Firma Naturehike zyskuje w Polsce na popularności i obecnie namioty, jak i pozostały sprzęt turystyczny tej marki można kupić w wielu sklepach górskich.

 Zobacz produkty firmy Naturehike w sklepie e-Halny.pl

Similar Posts